Harry Potter a Tajemná komnata

Harry Potter a Tajemná komnataHarry Potter a Tajemná komnata je druhý díl ze sedmidílné ságy o čarodějnickém učni Harry Potterovi. V originále se kniha jmenuje Harry Potter and the Chamber of Secrets. Harry se po druhé vrací do školy čar a kouzel v Bradavicích. Opět se shledává se svými přáteli Ronem a Hermionou. Ovšem příběh začíná už o prázdninách kdy Harryho navštíví kouzelný skřítek Dobby. Ten Harryho varuje, že letos se musí Bradavicím vyhnout, protože mu hrozí velké nebezpečí. Harry po krátkém rozhovoru Dobbymu řekne, že do Bradavic se vrátí, čím skřítka rozlobí, ten pak způsobí pěkný zmatek u rodiny Dursleyových, což si pak pochopitelně odnese Harry.

Letos je ale v Bradavicích něco špatně. Začínají se dít divné věci, přesně jak předpovídal skřítek Dobby. Ve škole dojde k napadení kočky, posléze studenta a nakonec někdo na stěnu napíše nápis Tajemná komnata je znovu otevřena, nepřátelé dědice, mějte se na pozoru. Harry začíná být nesvůj a tak se rozhodne, že příjde na to, co se ve škole děje.

Harry Potter a Tajemná komnata

Harry Potter a Tajemná komnataFilmové pokračování Harryho Pottera se natočilo v roce 2002 ve stejném obsazení, jako v dílu předchozím. V hlavní trojroli tedy opět uvidíme herce jako je Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, v roli Draco Malfoye uvidíme opět Toma Feltona. Film vzniknul v koprodukci USA, Velké Británie a Německa. V našich kinech měl premiéru 12.12.2002. Celá tato zábava se vešla na úctyhodných 161 minut.

 

Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz a čtěte o tom co Vás baví. Pokud hledáte spíše dočasné tetování pak mrkněte na horkou novinku, kterou jsou tetované rukávy.
logo