Harry Potter a Relikvie smrti

Harry Potter a Relikvie smrtiSedmidílná sága Harry Pottera se pomalu ale jistě uzavírá tímto dílem. Alespoň podle slov autorky, uvidíme zda se dočkáme dalších dílů nebo nějakého bonusu. Faktem je, že Harry Potter tak jak jej známe tímto dílem končí. Přichází čas, kdy se musí utkat dobro se zlem. Harry Potter proti Voldemortovi, strašlivému kouzelníkovi, který zabil jeho rodiče. Krom hlavního souboje přináší poslední díl také rozuzlení mnoha záhad, které nebyly doposud vyřešeny. Naše hlavní trojice se musí naposledy postavit pánovi zla. Čas odplaty Harryho Pottera se začíná pomalu naplňovat.

Harry Potter a Relikvie smrti

Harry Potter a Relikvie smrtiZ role diváků bychom měli být rádi, alespoň se budeme mít nač dívat. O čem že je řeč? O posledním filmovém dílu Harryho Pottera, který nese název
Harry Potter and the Deathly Hallows
. Poslední díl totiž bude rozdělen do dvou částí. Ta první by měla být odvisílána v roce 2010, druhá část pak v roce 2011. Každý z dílů by měl nést specifické poselství, v jednom díle by se měl více řešit příběh, v dalším by zas bylo více akce a vyvrcholení celé ságy. Určitě se máme nač těšit. Režii by měl mít na starost, jako v dílech předchozích, David Yates.

Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz a čtěte o tom co Vás baví. Pokud hledáte spíše dočasné tetování pak mrkněte na horkou novinku, kterou jsou tetované rukávy.
logo