Harry Potter a princ dvojí krve

Harry Potter a princ dvojí krvePředposlední rok ve škole čar a kouzel v Bradavicích, který Harryho čeká. Příběh šestého knižního dílu je plný nejasnostní, zmatků, překvapení a samozřejmě také spousty akce. Když se Harry opět setká se svými přáteli Ronem a Hermionou dozvídá se spoustu novinek z čarodějnického světa. Smrtijedi, stoupenci strašlivého lorda Voldemorta, údajně pustoší celou kouzelnickou říši a nejen tu. Dokonce i napadají lidi z mudlovského světa. Dalším překvapení je nový učitel lektvarů, kterým se stal Horác Slughorn. Říkáte si co se asi stalo s tajemným profesorem Snapem? Přidal se snad zpátky ke Smrtijedům? Kdepak, i on se konečně po letech dočkal a stává učitelem obrany proti černé magii. Uvidíme, zda se opět potvrdí pravidlo, že každý učitel, který měl na starosti tento předmět, učil pouze jediný rok. Posty na tomto místě se totiž střídají jako na běžícím pásu.

Harry Potter a princ dvojí krve film

Harry Potter a Princ dvojí krveŠestý filmový díl nese v originále název Harry Potter and the Half-Blood Prince. V současnosti by již měl být natočený, nebo by natáčení mělo finišovat. Premiéra filmu Harry Potter a Princ dvojí krve by se měla uskutečnit v začátku, nebo v polovině roku 2009, do našich kin se dostane patrně s menším zpožděním. Na dvd tento titul můžeme čekat o několik měsíců později. Režii měl stejně jako v dílu Harry Potter a Fénixův řád na starost David Yates.

Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz a čtěte o tom co Vás baví. Pokud hledáte spíše dočasné tetování pak mrkněte na horkou novinku, kterou jsou tetované rukávy.
logo